21 Kasım 2013 Perşembe

breathe right    dün fikri mühim den gelen paketimden breathe right bantları çıktı çok teşk ederim fikri mühim tam zamanında yetişti imdadıma burun tıkanıklığı yaşadığım şu günlerde:))    içinde tanıtım broşürü, bir adet ürün paketi, yakınlarımızı da tanıştırmamız için 5 adet ikili numune paketi ve çok hoş bir magnet çerçeve çıktı. 5-12 yaş arası çocuğu olanları da düşünmüşler ve onlara 1 adet çocuk paketi göndermişler.

Öncelikle sizlere, biraz üründen bahsetmek istiyorum. Breathe Right Burun Bantları soğuk algınlığı ve alerjiye bağlı burun tıkanıklarını rahatlatmak için kullanılıyor. Ülkemizde özellikle kış aylarında soğuk algınlığı, bahar aylarında da alerjiye bağlı burun tıkanıklığı sık sık rastlanılan şikayetler arasında. Özellikle gece yaşanan burun tıkanıklıkları uyku problemlerine neden oluyor ve bu da ruh sağlığımıza yansıyor. Horlamaya karşı da etkili olduğu biliniyor.

Breathe Right Burun Bantları, ilaç içermiyor bu nedenle de kullanımı fiziksel anlamda bir soruna neden olmuyor. Bir çok burun spreyi ve burun damlasının uzun süre kullanılması tavsiye edilmediğinden bu size her daim kullanım kolaylığı sağlıyor. Nefes alımını %31'e kadar arttırdığı klinik olarak kanıtlanmış. Ayrıca Otururken %80, yatarken %50 oranında nefes almayı kolaylaştırdığı da klinik olarak kanıtlanmış durumda. Burundan nefes almak kolaylaştığı için, ağızdan nefes alarak sık tekrar eden faranjit ve boğaz enfeksiyonlarından da korunmuş oluyorsunuz.

Breathe Right Burun Bantlarının üç çeşidi var. Gece/gündüz kullanımı için "klasik", 5-12 yaş arası çocuklarınız için onlara özel, "çocuklar için" ve transparan/renksiz tercih edenler ve hassas ciltler için "Şeffaf".

Peki bu rahatlığı nasıl sağlıyor?

Özel yapışkan tabaka, bandın burnunuzdan kaymasını engelliyor ve esnek, yaya benzeyen iki parça, burun kanatlarını dışa doğru çekerek hava yolunun açılmasını sağlıyor.

Bir önemli konuda, mutlaka burnunuza uygun olanı seçmelisiniz. Çoğu yetişkin için normal boyun uygun olduğunu düşünüyorum. Eğer burnunuz genişse büyük boyunu kullanmanız tavsiye ediliyor.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Hiç yorum yok: